Politica de confidențialitate

Suntem Asociația Comunitatea Noastră, organizație neguvernamentală non-profit.

Adresa site-ului nostru este: https://asociatiacn.ro.

Ce date personale colectăm și cu ce scop

Cookies

Puteți opta pentru salvarea numelui, a adresei de e-mail și a site-ului în cookies. Acestea sunt pentru confortul d-voastră, pentru a nu fi nevoit să completați din nou datele d-voastră când veți lăsa un nou comentariu. Aceste cookies sunt stocate timp de un an de la înregistrarea lor.

Conținut încorporat de pe alte site-uri web

Articolele din acest site pot include conținut preluat ( video, imagini, articole etc.). Conținutul preluat de pe alte site-uri se comportă ca și cum ați fi vizitator pe acel site.

Aceste site-uri s-ar putea să colecteze date despre d-voastră, să folosească cookies, să aibă activate programe de urmărire din partea unor terți, și să vă monitorizeze interacțiunea cu conținutul preluat, inclusiv interacțiunea din timpul logării.

Politica de confidențialitate – Datele statistice

Cu cine partajăm datele colectate?

Datele sunt partajate doar în scopuri profesionale cu persoane juridice colaboratoare ale Asociației Comunitatea Noastră. Persoanele juridice în cauză sunt colaboratori cu ajutorul cărora vă putem oferi o experiență de calitate pe site.

Contactul din partea Asociației Comunitatea Noastră:

Adina Duță, adinaduta.acn@gmail.com

Politica de confidențialitate – Informații suplimentare

Cum protejăm datele colectate

Datele colectate via site asociatiacn.ro sunt stocate pe servere și dispozitive cu acces restricționat. Dispozitivele au protecție antivirus.

Ce procedură aplicăm în caz de furt de date

În cazul în care sesizăm sau ne este sesizat un furt de date, procedura este formularea unei plângeri la poliție și investigarea evenimentului împreună cu colaboratorii.

De la ce terți primim date

Nu este cazul.